Питання-Відповідь

Загальні питання
Від чого залежить вартість?
Підсумкова вартість послуг з написання роботи залежить від багатьох факторів, наприклад: тип роботи, кількість сторінок, напрямок, предмет дослідження, складність завдання і терміновість.
Хто пише мою роботу?
Ми співпрацюємо з професійними авторами-фрілансерами - у яких є практичний досвід і обов'язково вищу освіту. Щоб бути впевненими в якості роботи, кожен виконавець проходить перевірку - тестовий період співпраці з виконанням декількох тестових завдань за своїм напрямом.
Я відправив заявку на сайті. Коли я отримаю відповідь?
Заявки обробляються в робочий час з 09:00 до 18:00. попередньо розглядається матеріал по виконанню роботи. Ми намагаємося відповідати всім як якнайшвидше - в перебігу 30 хвилин. Чекайте оцінку вартості Вашої роботи в кабінеті.
Звідки Ви знаєте, як правильно оформляти готовий матеріал?
Під час відправки форми замовлення - бажано вказувати вимоги щодо оформлення роботи, наприклад - розмір відступів, структура роботи, порядок оформлення сторінок і інше. Також можна відправити файл з вимогами - наприклад методичні матеріали.
Як оплатити роботу?
Дивіться способи оплати , пріоритетним і самим зручним способом є оплата на сайті через кабінет.
Який у Вас юридичний статус?
Ми офіційно зареєстровані як ФОП (ФОП) - платимо податки і здаємо звітність.
У Вас є офіс?
Так, у нас є офіс - але ми працюємо для Вашої зручності тільки онлайн.
Керування замовленням
Чи можу я змінити вимоги до замовлення?
До того, як ми приступили до виконання роботи - Ви можете вносити зміни в вимоги до написання. Після отримання передоплати і як тільки виконавець приступив до роботи - вносити зміни заборонено. Виконавець вже міг написати якусь частину роботи і будь-які зміни вимог можуть викликати проблеми. Однак, можуть бути виключення - якщо зміни не торкнулися вже написаного матеріалу та в цілому не змінюють структуру і складність роботи.
Як я зможу забрати готову роботу?
Як тільки робота буде виконана, Ви отримаєте сповіщення на пошту (email). У своєму особистому кабінеті Ви зможете завантажити готовий матеріал після внесення залишку оплати.
Коли я зможу отримати готовий матеріал?
Терміни виконання і точний час, коли Вам необхідний готовий матеріал Вам необхідно вказувати під час оформлення заявки на сайті.
Як відправити додаткові матеріали?
Завантажуйте файли через особистий кабінет.
Якість і унікальність
Чи буде мій готовий матеріал унікальний?
Кожна Робота пишеться індивідуально і існує в єдиному екземплярі. Ми зобов'язуємося підготувати матеріал з відсотком унікальності дорівнює або перевищує 50%. Роботи, що містять цитати з законів і нормативних актів, можуть мати більш низький відсоток. Для перевірки на унікальність, уточнюйте будь ласка програму.
Чи вносите Ви правки в роботу?
Обов'язково. Всі виправлення по виконаним нами робіт здійснюються безкоштовно і тільки за умови, що - початкові вимоги не змінилися!

Наприклад - неправильно, якщо було оформлено писати роботу про "Кредити компанії" => потім поміняли на "Кредити країни".
Що якщо я не задоволений отриманим матеріалом?
Кожна робота після написання проходить перевірку на відповідність вимогам до оформлення матеріалу. Вираховується текст, виправляються граматичні / пунктаціонних помилки і в цілому доповнюється або виправляється смислове навантаження матеріалу. Якщо Ви не задоволені - необхідно детально описати всі зауваження і ми внесемо безкоштовні правки (в межах оформленого замовлення).