Правки і доопрацювання
виконуємо безкоштовно
Контролюємо якість
перечитуємо та виправляємо помилки
Термін написання
від 7 днів

Дипломна робота на замовлення

Дипломна робота - це один з видів випускної кваліфікаційної роботи, самостійна творча робота студентів, виконувана ними на останньому курсі. Він підводить підсумок п'ятирічної діяльності студента. виконується студентами навчаються з природничо-наукових, гуманітарних, економічних і технічних спеціальностей. Дипломного проекту як правило передує виробнича переддипломна практика. План складається спільно з науковим керівником або самостійно. В результаті дипломний проект повинен мати структуру, яка відповідає методичних рекомендацій.

Як правило складається з 3-х розділів і додатків:

 • вступ
 • Теоретичний аналіз об'єкта дослідження
 • Практичний аналіз об'єкта дослідження
 • Методи наукового дослідження або вдосконалення об'єкта дослідження
 • висновки
 • Список літературних джерел
 • додатки
Як це працює
Оформіть замовлення дипломної роботи. Вкажіть терміни і завантажте основні вимоги.
В чаті задайте всі питання особистого менеджеру. Повідомте додаткові вимоги.
Внесіть передоплату. Автор не відкладаючи почне виконання.
У зазначені терміни Ваша робота буде готова. В особистому кабінеті завантажте необхідні файли.
Терміново потрібна дипломна на замовлення?
Заповніть форму за 60 секунд

План для кожної дипломної на певну тему індивідуальний. Узгоджується і обговорюється з науковим керівником і починається підготовка робочого матеріалу. В роботі використовується не менше 30 літературних джерел - проте все залежить від методичних рекомендацій. Загальний обсяг (кількість сторінок) може бути від 60 до 150 сторінок.
У стандартному варіанті виконання використовується: Times New Roman, 14 шрифт; 1,5 міжрядковий інтервал; стандартний відступ від краю сторінки.

Існують наступні етапи виконання:

 1. Отримання теми, завдання, методичних рекомендацій. Первинна консультація з науковим керівником.
 2. Підбір літератури.
 3. Складання плану.
 4. Затвердження плану у наукового керівника.
 5. Початок роботи над дипломом
 6. Подальші рецензії керівника.
 7. Доопрацювання та підготовка до захисту.

Всі ці етапи досить складні самі по собі і вимагають багато часу і сил для написання і підготовки.

Виникли труднощі? Треба все дуже терміново, на вчора? Можете замовити дипломну в Diplom-Magistra

Наша мета допомогти Вам вирішити будь-які проблеми з дипломної. Ціни і терміни залежать від складності роботи. Заповнюйте форму замовлення, завантажте додаткові матеріали і отримаєте всю детальну інформацію. Терміни виконання в середньому складають від 14 робочих днів (термінове замовлення - від 7). Від Вас потрібно необхідна інформація про - предмет, тема роботи, план, методичні рекомендації, дані по підприємству (якщо є), інші вимоги. Виконуємо безкоштовну доопрацювання.

Не відкладайте. Замовте диплом у професіонала. Станьте успішним.

Чи впевнені Ви в своїх силах і знаєте як варто робити / не робити? Якщо ні, тоді ми Вам допоможемо.
Будь-яка кваліфікація
Будь-яка складність
Будь-який предмет
Треба терміново?

Отримання диплома - це певний рубіж в житті кожного, крок, що відокремлює студентство від дорослого життя. І навіть якщо це вже не перша освіта, диплом все одно виконує роль фінальної, найголовнішою перевірки. Природно, комісія очікує побачити грунтовну, серйозну роботу, підводить підсумок всьому навчання, і, звичайно, така робота вимагає значних витрат часу і сил.

На жаль, не завжди вдається знайти цей час, особливо, якщо ви працюєте, отримуєте освіту паралельно, віддаєте перевагу проводити час з сім'єю або друзями. Крім того, написання диплома - це обов'язково монотонний, виснажливий працю, результати якого далеко не завжди виправдовують затрачені ресурси.

Але замість того, щоб шукати, аналізувати, досліджувати, описувати, оформляти, а потім проходити формальну захист, можна просто замовити дипломну роботу. Адже отримані під час навчання знання набагато важливіше, ніж написання диплома, який, до того ж, відразу після захисту перетвориться в одиницю архіву.

Дипломні роботи на замовлення стали особливо популярні останнім часом, коли більшість студентів починають свою кар'єру задовго до закінчення університету, і на написання хорошого диплома просто не залишається часу.

Якщо вам необхідно замовити дипломну роботу в Києві, то краще, що ви можете зробити - це звернутися в Diplom-Magistra. Тут ви отримаєте саме те, що шукаєте:

 • унікальність роботи;
 • виконання всіх методичних вимог;
 • увага до побажань замовника;
 • грамотність і акуратність;
 • різноманітність тем для різних спеціальностей;
 • зручні терміни і доступні ціни.

Треба сказати, що Diplom-Magistra пропонує не тільки дипломи на замовлення. У нас ви можете також замовити курсову роботу і замовити реферат .

Багато компаній і сайти пропонують купити дипломну роботу в Києві в готовому вигляді, просто скачавши її, але такий варіант виключає ексклюзивність, і є ризик витратити гроші даремно.

Тому, якщо вам необхідний диплом, а самі ви його написати з якихось причин не можете, ми з радістю створимо для вас роботу, яка забезпечить вам економію цінного часу і хороші бали на захист.