Про компанію

Diplom-Magistra здійснює свою діяльність з 2005 року. Спочатку основним напрямком була допомога в написанні та оформленні письмових робіт будь-якої складності з різних дисциплін, а також супровід дипломних та дисертаційних проектів для студентів всіх ВНЗ м.Києва.

Починаючи з 2007 року, більше уваги стало приділятися задоволенню зростаючого попиту на складання дисертаційних, дипломних і курсових проектів економічного, лінгвістичного і технічного напрямків.
Особливу увагу також було приділено таким видам послуг, як репетиторство, підготовка до здачі іспитів і централізованого тестування.

Сервіс працює офіційно в рамках зареєстрованого суб'єкта підприємницької діяльності і несе перед своїми клієнтами юридичні зобов'язання за надані освітні послуги, передбачені умовами надання послуг.

За час роботи були підготовлені сотні авторських дипломних і курсових робіт.
Сформувалася велика клієнтська база, яка щодня поповнюється новими клієнтами. Як правило, звернувшись до нас один раз, Клієнти продовжують співпрацювати з Компанією аж до кінця навчання. Оптимальне співвідношення ціни і якості виконуваних робіт і послуг, що надаються дозволяє Клієнтам отримувати роботи високої якості і економити на своїх витратах, а Компанії - постійно збільшувати свою клієнтську базу і розширювати межі бізнесу.

Інформаційний центр працює в сфері написання робіт з 2005 року. За цей час було виконано близько 14000 тисяч різних робіт.
Наше ставлення до роботи це - чітка стратегія виконання замовлення, зобов'язання перед клієнтом, унікальність будь-який з виконаних робіт, незмінний професіоналізм у своїй справі, і якісно підібрана команда авторів високого класу.